Preču pirkšanas, apmaksas un piegādes procedūra.


Elfu Fabrika Internets-veikals padara pirkumu veikšanas procesu par vienkāršu un ērtu .

1. Izvēlaties pirkumu. Pievērsiet uzmanību izvēlas izstrādājuma raksturojumiem: Forma, krāsa, izmērs, apdares aina.  Visi attēli ir informatīvi un datora bilde nevar 100% attēlot preces reālo skatu, tāpēc ka katrs monitors, mobilas ekrāns u.t.t rāda bildi savās krāsās. Tāpēc mūsu bildes ir uzskātāmas par relatīvi informatīvam un reālais preces skats var nedaudz atšķirties no paradīta bildēs.

2. Noformējiet pasūtījumu, aizpildot elektronisku formu.

  Obligāti norādiet savus vārds, uzvārds, е-mail, pareiza pilna adrese : pastu indeksu, valsti, pilsētu, mājas un dzīvokļa numuru; telefona numuru kurjera saiknei ar jums .

3. Mūsējs operators uzlasīs jums pirkuma piegādes īpaši izdevīgu un ātru veidu. Pēc kā izsūtīs Jums kontu pirkuma apmaksai, ieskaitot pastu pārsūtīšanas vērtību, kura tiks norādīta ar atsevišķu rindu. 

Mēs ne vienmēr varam iepriekš precīzi noteikt pārsūtīšanas (pastu izdevumu) vērtību. Dažādās transportu kompānijās viņa var manāmi atšķirties. Tādēļ tiecoties ietaupīt mūsēju pircēju naudu mēs izmeklējam katra pirkuma piegādes individuālus variantus, nereti piedāvājot mūsējiem klientiem pašiem izvēlēties nepieciešamu no 2-3 variantiem.

Mūsējai kompānijai ir vairāk kā 10 pārdošanu un mūsēju produktu iesaiņojuma pieredzes gadi. Mēs garantējam, ka katram pirkumam būs profesionāls un drošs iesaiņojums, kas ļauj atgādāt pasūtījumu līdz pircējam visumā un bez bojājumiem.  

4. Apmaksājiet pasūtījumu.

Latvijas un Rīgas iedzīvotāji var paņemt pirkumus patstāvīgi pa adresi: Rīga, Peterbaznicas iela 15-1

                               Standarta kurjeru pakalpojumi (Rīgas iedzīvotājiem).

1.Rīgas robežās piegādes vērtība ir 7 eiro.

2.Kurjers izkrauj sūtījumu un ierindo viņu Pircējam/Saņēmējam līdz mājas namdurvīm.

Piegāde tiek veikta tikai darba dienās un tikai līdz pulksten 21:00. Mēs nevarēsim sniegt šo pakalpojumu pēc pulksten 21:00.

4.Brīvdienās un svētku dienās sūtījumu piegāde notiek pa atsevišķu norunu.