Par kompāniju

Uzņēmums “Elfu Fabrika” tika dibināts 2005.gadā. Galvenie uzņēmuma darbības virzieni ir ražošana un dekoratīvo mākslas darbu, interjera un dizaina priekšmetu, dāvanu un rokām veidotu suvenīru tirgošana. 2007.gadā Vecrīgā ( Latvija ) tika atvērta galerija “Elfu Fabrika”, kurā tiek piedāvāti slavenu Baltijas valstu autoru darbi. Šodien galerija “Elfu Fabrika” ir kļuvusi par tūristu piesaistes objektu un ir ļoti populāra vietējo iedzīvotāju un Latvijas viesu vidū. Priekš viņiem mūsu galerijā tiek rādītas videofilmas, kas attēlo mūsu mākslinieku darbu un mākslas radīšanas procesu. Šodien “Elfu Fabrika” kolekcijā var uzskaitīt vairāk kā 1000 oriģinālus modeļu veidus: skulptūras un mākslas priekšmetus, kas izgatavoti no kristāla, keramikas, keramikas sveču namiņi, akmens keramikas (groks), dizainera porcelāns, stikla miniatūras, skulptūras, kas izgatavotas no bronzas un tērauda kā arī suvenīri ar Rīgas tematiku. ” Elfu Fabrikai” ir savs mākslinieku un dizaineru personāls, kas ļauj izpildīt jebkuras sarežģītības pasūtījumus. Mēs strādājam ar vadošajiem māksliniekiem un amatniekiem Baltijas valstīs. Pateicoties tam, mūsu kolekcija tiek papildināta katru gadu ar desmitiem jaunu produktu.

Tāda ir “Elfu fabrikas” koncepcija

Mūsdienu tehnoloģiju progresa rezultātā roku darbs pakāpeniski izmirst. Bet mēs domājam, pasaulē būtu jāpaliek aizsargājamām saliņām, kas saglabā veco meistaru tradīcijas un paņēmienus, kur nav vietas armiju nospiestiem kloniem, un, kur katrā mākslas darbā var sajust meistara rokas un sirdi. Lai pircējs, paņemot rokās mākslas darbu, varētu just – tas tika radīts speciāli viņam. Un notika brīnuma savienojums! Autora prieks vai skumjas. Viņa domas un sapņi, bezmiega naktis, kas pavadītas darba radīšanā, iekļūst citā personā, un tur savienojas kopā vienā veselā, radot prieka un radošās empātijas sajūtu.

Visi “Elfu Fabrikas” izlaistie produkti viennozīmīgi ir roku darba radīti, vienā eksemplārā vai mazām partijām. Dažiem no mūsu darbiem bija piešķirtas starptautiskas balvas: sudraba medaļa konkursā Hanoverā (Vācija), un bronzas medaļa lietišķās mākslas izstādē Sapporo (Japāna).

Mūsu pasūtītāji ir :

Rīgas dome, Krievijas Federācijas vēstniecība Latvijā, Latvijas olimpiskā komiteja, Pirmais Baltijas Kanāls, Hanza banka, Enefit, Ventspils augstskola, Severstaļlat, Cherepovets Steel Mill, Knauf ( Latvija), Simeks, TD Baltic, Serviks Rīga, UBAK, Grindex, Mārupes Lauksaimniecības centrs, Rīgas ziepju manufaktūra, ” Uzņēmējs “, LGS, KVN Latvija, u.c.