Stikla skulptūras

Mūsu kolekcijas lepnums

Stikla mākslinieka Elfa darbi irmūsu kolekcijas lepnums.Šodien Elfa mākslas objekti ir pazīstami tālu ārpus Baltijas robežām. Tie rotā eiropiešu aristokrātu namus, arābu šeihu villas, septiņzvaigžņu viesnīcu „Buras”, kura atrodas Dubaijā.

Uz veikalu

Sveču mājiņas

Ir kā dzīva laba pasaka

Pircēju un tūristu lielu mīlestību iemantojušas mūsu sveču mājiņas. Šodien “Elfu fabrika”kolekcijāir vairāk nekā 500 orģināli modeļi: pasaules arhitektūras, pilsētu un ciemu būvju, pasakainu personāžu mājokļu modeļu un pieminekļu maketi, mājiņas pasaku stilā.

Uz veikalu

Akmeņu keramika

Ir silts plaisu siets

Elfu Fabrika iztēlojas darbus no akmeņu gleznotāja keramiķaMartsvārdā. Viņšir aptuveni 40 gadu vecumā, ļoti talantīgs un perspektīvs autors. “Pirmās veidošanas mācības man deva vecmāmiņa” – stāsta Marts, – Kādreiz viss novads lietoja viņas veidotos keramiskos traukus – podus, krūkas, bļodas.Arī viņas tēvs un vectēvs bija podnieki.

Uz veikalu

Figūras no stikla

Ziedlapiņu spēle ar gaismas mirguļiem

Maģiskais dārzs, kur pēc fantazētāja-dārznieka iegribas aug stikla ziedi. Rozes, tulpes, orhidejas – to caurspīdīgās ziedlapiņas savādi spēlējas ar gaismas atspulgiem. Kātiņi klusi iezvanas vējā, vai no roku pieskārieniem. Vietām slēpjas dīvaini putni un liekas, ka tūlīt ieskanēsies to dziesma. Ēnā no karstuma atpūšas nereāli zvēri. Dīķī draiskojas krāsainu zivteļu saime.

Uz veikalu

Porcelāns

vieglums un caurspīdīgums

“Elfu Fabrika” izstāda Latvijas gleznotājas HelēnasSavickas roku darba porcelāna kolekciju. Strādāt Helēna sāka vairāk kāpirms 30 gadiem Rīgas porcelāna, bijušajā Kuzņecovaporcelāna fabrikā. Strādāja cehā, pēc tam mākslinieku laboratorijā, kur radīja savējos pirmos modeļus. Pēc Latvijas mākslas akadēmijas beigšanas HelenaSavicka atver nelielu studiju, kurā darbojas vēl līdz šodienai. Visi viņasdarbiir izpildīti un izkrāsoti ar rokām pēc oriģinālām skicēm.

Uz veikalu

Korporatīvām dāvanām un suvenīriem

Izgatavotie darbi ir oriģināli un netiek atkārtoti

Mūsugleznotāji izstrādā un rada orģinālus modeļus, kuros iekļauti firmas vai uzņēmuma stila elementi. Visi darbi tiek veidoti stingri limitētās sērijās un turpmāk neatkārtojas.

Skatīties