Mākslas stikls

Mūsu kolekcijas lepnums

Elfu fabrika ir mākslinieka darbi pa stiklu, kas darbojas ar radošo pseidonīmu Elfs. Starp citu. Nosaukums meistari un deva nosaukumu uzņēmumam.Visi darbi Elf tiek veidoti tikai ar roku, un tikai no augstas kvalitātes kristāla.

Uz veikalu

Sveču mājiņas

Atdzīvināta laipna pasaka

Īpašu mīlestību mūsu pircējiem un tūristiem ir iemantojuši mūsu sveču namiņi. Šodien „Elfu fabrikas” kolekcijā ir vairāk kā 120 modeļu. Tie ir pieminekļu, pasaules arhitektūras maketi. Namiņu izpildījums ir fantāziju stilā. Abstraktas celtnes.

Uz veikalu

Akmens keramika

Šamots — keramikas veids.

Tā unikalitāte ir satriecoša līdzība ar dabas akmeni. Pie tam, ar nostāvējušos vecu akmeni.Tas ir ideāls materiāls sadzīves un mākslinieciski dekoratīvo priekšmetu radīšanai.

Uz veikalu

Figūras no stikla

Vesela pasaule no stikla!

Maģiskais dārzs, kur pēc fantazētāja-dārznieka iegribas aug stikla ziedi. Rozes, tulpes, orhidejas – to caurspīdīgās ziedlapiņas savādi spēlējas ar gaismas atspulgiem. Kātiņi klusi iezvanas vējā, vai no roku pieskārieniem. Vietām slēpjas dīvaini putni un liekas, ka tūlīt ieskanēsies to dziesma. Ēnā no karstuma atpūšas nereāli zvēri. Dīķī draiskojas krāsainu zivteļu saime.

Uz veikalu

Porcelāns

Elfu fabrika piedāvā Baltijas valstu mākslinieku porcelāna kolekciju.

Visi darbi viennozīmīgi tiek izpildīti un izkrāsoti ar rokām. Mūsu porcelāna īpatnība – cēls piena tonis, viennozīmīgs vieglums un mākslasdarbu caurspīdīgums. Augstā darba kvalitāte piemīt pateicoties mūsu meistaru un mākslinieku ilggadīgajai pieredzei. Milzīgu lomu spēlē pamatīga kvalitatīvo izejvielu atlase.

Uz veikalu

Korporatīvās dāvanas un suvenīri.

Uzņēmumi, it kā cilvēki, patīk dāvināt un saņemt dāvanas.

Mūsu mākslinieki izstrādā un rada oriģinālus produktu modeļus, kas reproducē klienta dizaina elementus un korporatīvo identitāti. Visi darbi tiek izdoti stingri ierobežotās sērijās un pēc tam netiek atkārtoti.

Uz veikalu